TRANSFER1TRANSFER2
PRZEJAZDYPRZEJAZDY2
IMPREZYIMPREZY2
VIPVIP2
transfer-mobile
przejazdy-mobile
imprezy-mobile
vip-mobile

Profesjonalne usługi przewozowe – SUPRABUS Warszawa

Nasze wartości są zarówno skalą, jak i podstawą dla podejmowanych działań. Wyrażają to, co uważamy za szczególnie istotne w codziennej aktywności. Uczciwość, a także autentyczność w świadczonych usługach transportowych w Warszawie i okolicach nie byłyby możliwe bez transparentności. Niezmienne kryteria, jakie obraliśmy sobie za główne cele w kontaktach z Klientami. Kierujemy się nimi w pracy i traktujemy jako kryteria, według których oceniamy wszystkie nasze przedsięwzięcia.

about-smile

Komfort podróży

Wyróżniamy się wieloletnim doświadczeniem w organizowaniu przejazdów biznesowych i turystycznych. Możesz powierzyć nam obsługę imprez – w zakresie transportu na wieczory kawalerskie, panieńskie czy gości weselnych. Ponadto mamy wszelkie licencje niezbędne w wykonywaniu międzynarodowego transportu drogowego.
about-car

Najnowsze pojazdy

Dysponujemy sprawdzonymi, w pełni klimatyzowanymi autami o wysokim standardzie wyposażenia. Nasza flota została przystosowana również do przewozu dzieci. Dbamy o regularny serwis pojazdów, aby spełniały one wszystkie europejskie normy bezpieczeństwa. Oferujemy podróż zawsze na najwyższym poziomie.
about-people

Profesjonalni kierowcy

Każdy z naszych pracowników jest zawodowym kierowcą znanym z wysokiej kultury osobistej oraz doskonałej znajomości każdej trasy. Dbamy o to, aby kierowcy posługiwali się płynnie językami obcymi, dzięki czemu np. przewozy autokarowe za granicę nie stanowią dla nich żadnego problemu.
about-badge

Doświadczenie

Prowadząc działalność na niewątpliwie wymagającym rynku usług transportowych i turystycznych mamy przede wszystkim na uwadze zadowolenie podróżnych oraz dobry wizerunek naszej firmy. Każdego dnia pracujemy nie tylko na miano liderów branży na terenie Warszawy, ale i całej Polski.

Organizujemy jednocześnie dopasowany, a także tani transport i przewóz osób na terenie Warszawy, Polski oraz całej Unii Europejskiej.

Mamy ponad dwadzieścia lat doświadczenia w branży. Umożliwiamy wynajem autokarów, a także mniejszych busów, obsługując transfery z lotniska (np. Warszawa Modlin) i hoteli. Nasza flota składa się także z limuzyn i vanów (od 6 do 21 osób, nieoznakowane oraz oznakowane jako “TAXI”). Zaletą pojazdów oznakowanych jest możliwość przejazdu wyznaczonymi pasami na jezdni oraz niektórymi traktami wyłączonymi z ruchu. Vany z SUPRABUS Warszawa to auta głównie w konfiguracji konferencyjnej (do 8 osób), które dają możliwość prowadzenia swobodnej rozmowy między podróżującymi.

Działamy tak, aby zapewniać bezpieczne i komfortowe warunki podróży. Do oczekiwań naszych Klientów podchodzimy indywidualnie, gdyż każdy ma inne potrzeby. Gwarantujemy profesjonalne podejście dzięki grupie kierowców obdarzonych ponadprzeciętnymi umiejętnościami, którzy odpowiadają za czyste, zadbane samochody.

tel +48 510 940 480

  • cheap nhl jerseys